Stacja kontroli pojazdów Poznań

Mechanik

Papis to nie tylko ekskluzywny salon samochodów używanych. Świadczymy również usługi w ramach finansowania samochodów, mamy także warsztat lakierniczy oraz warsztat mechaniczny – właściwie w ramach naszego salonu znajduje się stacja kontroli pojazdów. Poznań to miasto, w którym znajduje się wiele tego typu punktów, jednak w naszym nie tylko zauważysz lepszą obsługę, ale także zdecydowanie lepsze ceny. Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu klienta i nigdy nie traktujemy go jak portfela z pieniędzmi. Czytajcie dalej, by dowiedzieć się o nas więcej.

Papis – najlepszy wybór dla każdego!

Kompleksowo dbamy o samochody naszych klientów. Wiemy, że od tego, czy w aucie jest wszystko sprawne, najczęściej zależy bezpieczeństwo kierowców, dlatego nie lekceważymy żadnej usterki. Mamy doświadczenie z samochodami różnego typu, dzięki czemu możemy do każdego z klientów podejść indywidualnie. Nasz klient zawsze wie, za co płaci – nigdy nie przekłamujemy rzeczywistości i nie dajemy kota w worku. Poza tym, na nasze usługi obowiązuje gwarancja, dzięki czemu w przypadku dalszych usterek, klient może z powrotem zwrócić się do nas.

Nasz serwis obejmuje: wymianę oleju, naprawę i wymianę hamulców, naprawę i wymianę części zawieszenia, geometrię, naprawę i odgrzybianie klimatyzacji, diagnostykę komputerową, wymianę i przechowywanie opon, odświeżanie wnętrza pojazdu metodą ozonowania.

Papis to salon samochodów używanych, a także stacja kontroli pojazdów. Poznań ma w swojej ofercie usług wiele tego typu miejsc, jednak odwiedzając nas, sam zobaczysz, że jakość naszej obsługi jest nie do podrobienia. Wszyscy nasi klienci, po pierwszym skorzystaniu z naszych usług, nie chcieli już nigdy więcej korzystać z obsługi innych salonów. Gwarantujemy, że wyjeżdżają z naszego salonu, będziecie w 100% usatysfakcjonowani. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania oraz rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Zobacz również:
ubezpieczenia komunikacyjne poznań
ubezpieczenia samochodu poznań
Używane Volkswagen Poznań
Używane Audi Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *