Znajdź SUV-A w korzystnej cenie!

Kia Sportage

Papis to największy salon z używanymi samochodami w Wielkopolsce. Wyróżniamy się nie tylko najwyższą jakością sprzedawanych aut, ale także profesjonalną obsługą. W naszym salonie znajdziecie wiele modeli samochodów różnych marek. Jednym z popularniejszych typów aut, o które w ostatnim czasie pytają nasi klienci, są SUV-y. W naszym salonie znajdziecie auta tego typu, które są dostępne na każdą kieszeń. Jeśli macie ograniczony budżet na samochód, SUV do 30 000 powinien Was zainteresować.

Znajdź SUV-A w korzystnej cenie!

W naszej ofercie często pojawiają się SUV-y w bardzo korzystnych cenach. Jednym z modeli, który zawsze budzi spore zainteresowanie naszych klientów jest Kia Sportage. To fantastyczny samochód, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w terenie, gdy będziesz chciał zabrać rodzinę na dłuższą wycieczkę. Kia Sportage jest również fantastycznie wyposażona, posiada między innymi czujniki parkowania, tempomat, komputer pokładowy oraz relingi dachowe.

Jeśli szukacie wygodnego, terenowego auta, Papis to miejsce, w którym znajdziecie taki samochód z pewnością. SUV do 30 000 to wspaniała propozycja dla osób, które marzyły o aucie terenowym, jednak wcześniej nie było na nie stać. Kia Sportage to samochód, który posiada wszystko to, co najważniejsze w swoim wnętrzu, a poza tym ma wspaniałą linię. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzin naszego salonu lub strony internetowej, by sprawdzić, czy znajduje się aktualnie w naszej ofercie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Zobacz również:
Volvo V60 używany
Volvo V70 używany
Volvo XC 60 używany
Volvo XC 90 używany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *