Stacja kontroli pojazdów Luboń

Mechanik

Papis to lider na rynku sprzedaży samochodów używanych. Nasz salon już od dawna jest znakiem jakości dla stanu wizualnego i technicznego naszych aut. Papis to jednak nie tylko komis, to także stacja kontroli pojazdów. Luboń to miasto, które znajduje się zaraz obok Poznania i to właśnie tutaj przyjeżdżają do nas klienci z całej Wielkopolski. Wysoka jakość naszych usług jest regularnie doceniana przez klientów, którzy chętnie do nas wracają. Czytajcie dalej, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych usługach w ramach stacji kontroli pojazdów.

Papis – najlepsza stacja kontroli pojazdów w Wielkopolsce!

W przeciwieństwie do innych serwisów, my w pierwszej kolejności stawiamy na klient. U nas wszystko jest transparentne, klient nie kupuje kota w worku i dokładnie wie, za co płaci. Ponadto, na nasze usługi objęte są gwarancją, dzięki czemu będziesz mógł ponownie zwrócić się do nas o pomoc. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, dlatego dokonujemy dokładnego przeglądu auta i niczego nie ignorujemy. Mamy indywidualne podejście do każdego klienta i doświadczenie praktycznie z każdym typem samochodu, dzięki czemu każdy będzie w naszym salonie należycie zaopiekowany. Nasz serwis obejmuje: wymianę oleju, naprawę i wymianę hamulców, naprawę i wymianę części zawieszenia, geometrię, naprawę i odgrzybianie klimatyzacji, diagnostykę komputerową, wymianę i przechowywanie opon, odświeżanie wnętrza pojazdu metodą ozonowania.

Papis to salon samochodów używanych, a także stacja kontroli pojazdów. Luboń ma w swojej ofercie usług wiele tego typu miejsc, jednak odwiedzając nas, sam zobaczysz, że jakość naszej obsługi jest nie do podrobienia. Wszyscy nasi klienci, po pierwszym skorzystaniu z naszych usług, nie chcieli już nigdy więcej korzystać z obsługi innych salonów. Gwarantujemy, że wyjeżdżają z naszego salonu, będziecie w 100% usatysfakcjonowani. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania oraz rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Zobacz również:
wulkanizacja poznań
serwis opon poznań
przechowywanie opon poznań
odświeżanie wnętrza pojazdu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *