Papis – najlepszy komis w Wielkopolsce!

Volkswagen Golf

Papis to jeden z większych komisów samochodowych w Wielkopolsce, cieszący się od lat renomą i poważaniem. Oferuje od ręki ponad dwieście, dokładnie wyselekcjonowanych używanych samochodów, testy sprzedawanych aut, rzetelne doradztwo przedzakupowe, kompletną obsługę finansową, a także ubezpieczenia i usługi komplementarne. Kupując od nas samochód, nie kupujesz kota w worka, gdyż zawsze dostajesz na niego gwarancję – w razie jakichkolwiek usterek, nie zostawimy Cię na lodzie!

Skup aut używanych – Poznań wie, jak to się robi!

Chociaż Papis to nie tylko salon z używanymi autami, ale także serwis lakierniczy i mechaniczny, to naszą pasją jest przede wszystkim sprzedaż aut. Poznań to miasto, w którym odnajdziecie wiele salonów z używanymi samochodami, jednak w żadnym nie znajdziecie tak wysokiej jakości, jak u nas. Oferujemy samochody prestiżowych marek w doskonałej jakości, takie jak: Audi, Mercedes, Volvo, Mini czy BMW. Nie brakuje też szeroko lubianych i często spotykanych na ulicach marek, jak: Honda, Skoda, Volkswagen czy Ford. Ponieważ jesteśmy pasjonatami motoryzacji, mamy ogromną wiedzę na temat aut, co sprawia, że doradzimy Ci tak, aby wszystkie Twoje oczekiwania zostały spełnione – nie tylko estetyczne. Zadbamy, aby Twój samochód był komfortowy i bezpieczny, a także doradzimy Ci najlepszy sposób finansowania. Dzięki temu, że jesteśmy autoryzowanym dostawcą usług finansowych, możemy zaproponować Ci korzystny leasing lub dostosowany do Twoich możliwości finansowych kredyt.

Wybierając Papis, stawiacie na najlepszą jakość w branży sprzedaży aut. Poznań to miasto, w którym nie znajdziecie lepszego salonu używanych aut, połączonego z serwisem i dostawcą usług finansowych. Za nami stoi wiele lat doświadczenia w branży, wykwalifikowani pasjonaci samochodów, a także zadowoleni klienci. Gwarantujemy, że dopóki nie będziesz w 100% usatysfakcjonowany, nie pozwolimy Ci wyjechać z naszego salonu – serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kontaktu z nami!

Zobacz również:
naprawa zawieszenia poznań
naprawa amortyzatorów poznań
geometria kół poznań
nabijanie klimatyzacji poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *